Opet Sigorta Cini

Opet Sigorta Cini Kampanyası

Kasko ve trafik sigortası alana 60 tl akaryakıt hediye!

Bu kampanya 01 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm SigortaCini mağazalarından veya www.sigortacini.com.tr adresinde bulunan siteden Trafik Sigortası veya Kasko yaptıran kişiler için geçerlidir.Tüketicilerin, poliçelerinin düzenlenmesinin akabinde Trafik Sigortalarında 3 günlük bekleme sürelerini tamamlamaları ve de Kasko’da ilk tahsilatın gerçekleşmesi itibariyle 28 Şubat 2019 tarihine kadar poliçe numaraları ve araç plakalarıylabirlikte depomdolu.sigortacini.com.tr sitesine giriş yapıp kampanyaya katılıp burada bulunan kampanya katılım koşullarını eksiksiz ve dikkatlice okuyarak, kabul ettiği ve onayladığı takdirde kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Kampanya web sitesine giriş yapılıp istenilen bilgiler doldurulduktan sonra başvuru değerlendirmeye alınır ve geçerli başvurularda Trafik Sigortaları karşılığında 15,00-TL (KDV dahil), Kasko karşılığında 45,00-TL (KDV dahil) değerinde Opet Yakıt Puanpromosyonu hediye edilecektir. Tüketicinin yapmış olduğu başvuru geçerli ise, hak kazanmış olduğu 15,00-TL (KDV dahil) veya 45,00-TL (KDV dahil) değerinde tutar yüklemesi başvurunun geçerli olduğu tarih itibariyle 3 iş günü içerisindetüketicinin başvuru formunda belirtmiş olduğu ve aktif olarak kullandığı cep telefon numarasına yapılacaktır. Cep telefonuna yüklemesi yapılan Opet Yakıt Puan promosyon hakkının son geçerlilik tarihi 31 Ağustos 2019’dur. Harcanmayan Yakıt puanlar 1 Eylül 2019 tarihinde silinecek ve kullanılmayacaktır.Kampanyadan yalnızca poliçenin düzenlenmiş olduğu plaka numarasına sahip araç yararlanacak olup poliçenin düzenlendiği plakaya sahip araç dışında kullanılmayacaktır. Tüketici kampanyadan yalnızca 1(bir) kez faydalanabilir.Ancak aynı tüketicinin birden fazla farklı plakalı aracı ve poliçesi olması durumunda her bir poliçe ve plaka için faydalanabilir. 18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar. Promosyon hakları herhangi bir şekildekampanyadan yararlanabilecek poliçenin düzenlendiği plakaya sahip araç dışında kullanılamayacaktır. Yakıt puanlar, ciro edilemez, nakde/ödemeye/para iadesine dönüşemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, herhangi bir şekilde takas ve iade yapılamaz.Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarından (Bayileri tarafından işletilen Kampanya’ya dahil akaryakıt istasyonlarından) sadece  akaryakıt ( Benzin, Motorin ) alımlarında geçerli ve harcanabilir olup LPG / Otogazda geçerli olmayacaktır .

Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Sigorta Cini ve Opet herhangi bir zamanda kampanyayı iptal etme ve/veya kampanya koşulları kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Detaylı bilgi için www.sigortacini.com.tr, depomdolu.sigortacini.com.tr ve www.opet.com.tr Kampanyaya katılım ile birlikte kampanya web sayfasında yer alan koşulları peşinen kabul etmiş sayılır. Kampanyadan faydalanma hakkı elde eden müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağına kabul etmiş sayılırlar. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Aydınlatma ve Metni’newww.sigortacini.com.tr adresinden ulaşabilirler.

 

Kampanya Yöneticisi: BA Life Marketing, Göktürk Merkez Mah. 2. Kartal Sok. G1 Konutları B Blok Kat:4 D:11 Eyüp/İstanbul İrtibat Numarası: Hafta içi Pazartesi – Cuma / 9.30 – 17.00 0212 963 20 38 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)